PULS- koncert poświęcony Halinie Poświatowskiej

6 Sierpień 2018 / Music /

Realizacja animacji w formie wideo mappingu prezentowanych w trakcie koncertu poświęconego Halinie Poświatowskiej, jej wiersze w specjalnych aranżacjach wykonały gwiazdy: Brodka, Skubas, Wojciech Waglewski, Renata Przemyk, Natalia Sikora, Emose Uhumnwangho i zespół Jarzębina. Przygotowaniem aranżacji zajął się James Morton. Natomiast do współpracy zaproszeni zostali muzycy z Bristolu, którzy w głównej mierze tworzyli światową scenę trip-hop.


Sztuka Wicekrólestwa Peru

6 Sierpień 2018 / Bez kategorii /

Kolejna realizacja dla Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Tym razem sztuka z Peru. Krótki spot przygotowany w dwóch wersjach (pion, poziom) pod ekrany na lotniska, dworce i metro.

Zapraszam.

Wszelkie prawa zastrzeżone. All copyrights reserved.


Letnia rezydencja

11 Październik 2016 / Bez kategorii /

Realizacja dla Muzeum Sztuki Współczesnej we Wrocławiu. Krótki spot promujący wystawę „Letnia rezydencja” w Pawilonie Czterech Kopuł. Polecam.

Autor animacji: Dobromił Nosek

Autor obrazu: Robert Rauschenberg „Summer Rental + 3″, 1960

Wszelkie prawa zastrzeżone. All copyrights reserved.


Film promocyjny dla Panoramy Racławickiej

10 Listopad 2015 / Bez kategorii /

Mieliśmy zaszczyt zrealizować kolejną animację dla Muzeum Narodowego we Wrocławiu, którego oddziałem jest Muzeum Panoramy Racławickiej. Efektem pracy jest animacja promocyjna do obrazu Panoramy Racławickiej, która nawiązuje do bitwy polskich wojsk Tadeusza Kościuszki z wojskami carskimi. Film powstał z okazji 30 lat Panoramy we Wrocławiu (1985-2015).

Autorzy obrazu: Jan Styka, Wojciech Kossak oraz współpracownicy.

Autor animacji: Dobromił Nosek.

Wszelkie prawa zastrzeżone. All copyrights reserved.


Film promocyjny dla wystawy „Stwórcze ręce”.

28 Marzec 2015 / Bez kategorii /
„Stwórcze ręce. Sztuka metalu doby modernizmu we Wrocławiu”

Na zaproszenie Muzeum Narodowego we Wrocławiu stworzyliśmy krótki film promujący wystawę „Stwórcze ręce.” Ożywiliśmy postacie stworzone w metalu przez wyśmienitego artystę Jaroslava Vonke, które dumnie podążyły do głównego wejścia Muzeum Narodowego.

Postacie zostały wypożyczone z drzwi banku w Prudniku.

Więcej informacji o wydarzeniu na Facebook

Film został przygotowany w dwóch wersjach: wersja dłuższa (ponad minutowa) do internetu i pokazów oraz wersja krótsza 30 sekundowa dla regionalnej telewizji TVP oraz kin.

 

 


Filmy prozdrowotne, prośrodowiskowe i utylizacja.

9 Styczeń 2015 / Bez kategorii /
globalo03
Kolejny projekt zakończony sukcesem!

Mieliśmy zaszczyt otrzymać zlecenie od jednego z największych producentów okapów kuchennych w Polsce – firmy GLOBALO. Jest to kolejna nasza współpraca zakończona sukcesem. Zadanie polegało na stworzeniu trzech filmów promocyjnych: prośrodowiskowy, prozrowotny i o utylizacji. Forma filmów animowanych miała być prosta i czytelna, przekazująca najważniejsze aspekty poruszanych tematów. Kolorystyka spójna z nową stroną firmy GLOBALO: http://www.globalo.pl/

Zapraszamy do oglądania:

1. Film promocyjny „Zdrowa i czysta kuchnia z okapami GLOBALO:

 

2. Film promocyjny „Eco kuchnia – GLOBALO w trosce o środowisko”:

 

3. Film promocyjny „GLOBALO: utylizacja okapu kuchennego”:


Nowa stona animacje.tv !!!

16 Listopad 2014 / Daily /
DM_STUDIO_logo_100_prostokąt

Witam wszystkich odwiedzających stronę animacje.tv

Zapraszam do zapoznania się z pracami DM STUDIO, którego jestem założycielem i głównym dyrygentem. W sekcji blog będą umieszczane ciekawe informacje o projektach jakie realizuję, informacje na temat procesu powstawania i elementy na które nie ma miejsca w portfolio.

Zapraszam,

Dobromił Nosek